Білецька громада

У рамках святкування 150-річчя від Дня народження легендарної співачки світового масштабу Соломії Крушельницької у с. Біла відбулася низка заходів на пошанування нашої видатної землячки.

Дата: 25.09.2022 19:42

На могилі Амбросія Крушельницького було проведено панахиду, адже саме батько плекав любов до музики у Соломії. Саме до батька у своїх листах вона завжди зверталася з великою пошаною і любов’ю.
Голос Соломії Крушельницької сьогодні знову звучав у селі Біла. Тут сьогодні, неподалік колись парафіяльного дому, а нині меморіального музею, у місцевому клубі  відбулась мистецька імпреза, присвячена 150-річчю від Дня народження геніальної української оперної співачки, яка своїм талантом прославила  Україну.
Тендітна, але водночас така сильна, жінка завжди пишалася своїм українським корінням і з гордістю та любов’ю несла у світ нашу мову, культуру, українські цінності, традиції та звичаї.
Саме зараз, коли ворог – росія, вкотре намагається відібрати в нас волю, знищити нашу мову, стерти нашу самоідентичність, ми повинні робити все можливе для поширення української культури по цілому світу.
За це ми сьогодні боремося на всіх фронтах, і Перемога буде за нами!