ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ОПЕРНОЇ СПІВАЧКИ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ

Дата: 23.09.2022 14:45

Сьогодні біля пам'ятника Соломії Крушельницької  з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження  відбулося покладання квітів головою Білецької територіальної громади Дмитром Маликом.

Уродженка Тернопільщини Соломія Крушельницька - велична постать світового масштабу.  Ще за життя її було визнано найвидатнішою співачкою світу, вона входила в п’ятірку найзнаменитіших співаків того часу і була серед них єдиною жінкою.