31 рік Незалежності України

Дата: 24.08.2022 14:30

Незалежність – це право обирати своє майбутнє, безпечне та щасливе, а ще – на довірі до ЗСУ, які боронять нашу свободу на передовій. Тому сьогодні, ми хочемо віддячити героям надійним авто, гроші на яке було зібрано силами жителів громади на благодійних ярмарках та концертах, щоб наступного разу святкувати День Незалежності від Львова до Луганська, від Києва до Севастополя. Cільський голова Дмитро МАЛИК та секретар сільської ради Віталій КОГУТ  привітали з Днем Незалежності та вручили подяки медикам, які кожну хвилину на сторожі нашого здоров'я, жителю села Великий Глибочок - Мирону Сагайдаку за важливий внесок у розвиток та збереження нашої історії  для молодого покоління. Велика вдячність психологу Ірині Голик за сумлінну працю, надання психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам. Начальнику відділу Культури, туризму  та охорони культурної спадщини Роману  Виннику за організацію та проведення заходів на підтримку ЗСУ. Ми вшановуємо пам’ять  Героїв які віддали життя,  захищаючи Незалежність  нашої країни.
З Днем незалежності! Україна понад усе!