Дорогі жителі Білецької громади та громадяни тимчасово окупованих територій!

Дата: 23.08.2022 10:18

Щиро вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! Ці свята мають загальнодержавне значення як свята  суспільної злагоди  і миру, доброго єднання людей  в ім’я процвітання рідної країни.
На жаль, ці дні ми зустрічаємо в складний для нас та нашої країни час, але, спільними зусиллями, ми зможемо вистояти  та  подолати всі труднощі,  які б нам не випали.

Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів та дочок. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Мабуть, найкращим пам'ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу, а також вибити з нашої землі агресора.

Усі ми різні! Та спільне в нас - єдине бажання: швидка ПЕРЕМОГА над російськими загарбниками!

Нам є чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, традиціями, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок,  які, не шкодуючи  свого життя, захищають її від агресора.

Головний скарб нашої громади – це Ви, його жителі. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!
Тож бажаю кожному із Вас  міцного здоров’я, родинного щастя, добра, віри,  злагоди,  благополуччя і сімейного затишку та миру в нашій рідній Україні.

З повагою,
сільський голова