28 липня День Української Державності.
Дорогі жителі Білецької громади, сьогодні ми вперше відзначаємо День Української Державності. Цей день для нас, українців, - утверджування зв’язків з багатьма поколіннями нашого народу, які об’єдналися і живуть однією метою, попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, метою: «Українців не зламати»!
Адже ті, хто не знає нашої історії, нашої любові до держави, мови та традицій, могли прийняти рішення напасти на Україну, а зараз самі визнають, що Україна переможе, і ніколи ми, українці, не віддамо своєї незалежності !
Хочу подякувати нашим Воїнам,які бережуть спокій і боронять від агресора. А також і тим людям, які вкладають свої сили, любов та повагу для допомоги нашим Захисникам і Захисницям – готуванням обідів, збиранням коштів на різні потреби, за підтримку та допомогу людям, які змушені були виїхати з окупованих територій і оселитися в нашій громаді.
Сьогодні урочисто вручаю подяки: Віталію КОГУТУ - секретарю сільської ради, за сумлінну працю та допомогу в організації гуманітарної допомоги внутрішньопереміщенним особам та ЗСУ. Оксані КАРПИК за сумлінну працю, допомогу в організації надання гуманітарної допомоги для внутрішньопереміщених осіб та ЗСУ. Світлані МІСТЕРМАН за сумлінну працю та підтримку воїнів ЗСУ. Петру БАБІЮ за сумлінну працю, допомогу в організації надання гуманітарної допомоги для внутрішньопереміщених осіб.
Разом до Перемоги!
З повагою
сільський голова
Дмитро МАЛИК