Все буде Україна!

Дата: 21.07.2022 23:29

21 липня на Парафії Різдва Пресвятої Богородиці о. Іваном Гавдяком освячено два автомобілі, які будуть передані Білецькою ТГ на потреби ЗСУ. Мікроавтобус фольцваген т4 було придбано за благодійно надані кошти жителями с. В.Глибочок, автомобіль Сітроен безкоштовно передав житель с.В.Глибочок Сергій ФІЗЯР. Щиро дякуємо усім небайдужим за підтримку наших воїнів  та  Степану МИЦЮ, за безкоштовне обслуговування мікроавтобуса (ремонт ходової, та зварювальні роботи) авто вже передано на Зброєні Сили України.
 Це ще один крок до перемоги!
Все буде Україна!