Білецька громада

81-ша річниця проголошення Акту відновлення української державності Ярославом Стецьком

Дата: 30.06.2022 08:58

ЛЬВІВ. 30 червня 1941 року. Організація українських націоналістів під проводом Степана Бандери проголосила Акт відновлення Української Держави. У цей день у місто увійшли німецькі війська. Керівником українського уряду став один із керівників ОУН Ярослав Стецько.
Саме у селі Великий Глибочок Білецької громади, у  старовинному парафіяльному домі, половину своїх дитячих та юнацьких років провів Ярослав Стецько.
Шану українському політичному діячеві, Прем’єру Українського Державного Правління,  голові Організації Українських Націоналістів (бандерівців), керівнику Антибільшовицького Блоку Народів, провіднику українського націоналізму сьогодні віддали  та поклали  квіти до пам’ятника сільський голова Дмитро МАЛИК, секретар сільської ради Віталій КОТУТ та начальник Відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Роман ВИННИК, заступник начальника Відділу освіти Петро БАБІЙ, начальник Відділу земельних відносин та благоустрою Володимир Данилків та колектив Білецької сільської ради.