Білецька громада

Вітання голови з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 08:00

Дорогі жителі Білецької громади! Вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!
Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного жителя нашої громади.
Демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій  та підступній війні з агресором.
У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки усім українцям і особливо нашим бійцям, які, зі зброєю в руках, зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!
Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все, від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

З повагою, сільський голова
Дмитро МАЛИК