ІНФОРМУЄМО ПРО НОВИХ ЛІКАРІВ КНП «ЦПМСД» БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Неділя – вихідний день

Завідувач Амбулаторії ЗПСМ с. Ігровиця, лікар – педіатр

Освіта: вища
У 2015 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет»  за спеціальністю «Педіатрія».
Інтернатура за фахом: «Педіатрія»  на базі Державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет».
Досвід роботи: працювала лікарем – педіатром Золотопотіцької  Амбулаторії ЗПСМ Бучацького районного центру первинної медико-санітарної допомоги, згодом лікарем-педіатром Золотопотіцької АЗПСМ Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучацької міської ради.