Білецька громада

Шановні фермери! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Дата: 19.06.2022 08:00

Фермерство – не тільки професія, а й покликання, адже для створення і розвитку фермерського господарства потрібно докласти чимало зусиль, знань, а головне, необхідна любов до роботи на землі.
Згідно Указу Президента від 18 червня 2020 року №234/2020, "Ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України", встановлено їх професійне свято - День фермера.
Малі форми господарювання сьогодні показують аж ніяк не малі виробничі результати, вирішують серйозні соціальні завдання в сільській місцевості, вносять значний внесок у забезпечення області продовольством. Прийміть слова подяки за вашу нелегку працю, за той внесок, який ви вкладаєте в розвиток громади, в збереження народних традицій, за вашу любов до української землі, яка щедро віддає за вмілу турботу про неї!
Від щирого серця бажаємо процвітання і стабільності вашим фермерським господарствам, а вам – міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових досягнень на благо розвитку країни! Щастя вам, сімейного тепла, благополуччя і всього самого найкращого!

Сільський голова
Дмитро МАЛИК