Білецька громада

День медика у 2022 році в Україні святкують 19 червня.

Дата: 17.06.2022 16:00
Кількість переглядів: 1908

Напередодні сільський голова Білецької громади  Дмитро МАЛИК  привітав   медпрацівників громади  із професійним святом.
«Дорогі наші медики! Мені сьогодні особливо приємно зустрітися з вами напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці і з перших днів війни рятуєте життя людей та наших захисників, здоров’я цивільних жителів громади. А до війни ви два роки долали інший виклик – пандемію коронавірусу».
Ваша праця завжди потрібна людям, адже Ви стоїте на варті здоров’я народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих.
Тож у цей день  прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.