36 років з моменту Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2022 12:22

36 років минуло з моменту Чорнобильської катастрофи. Ця трагедія, породжена брехнею і безвідповідальністю, назавжди змінила мільйони людських життів й викрила злочинність усієї системи влади Радянського Союзу.
Але загроза не минула. І з москви знову прийшла загроза повторення катастрофи. Її принесли російські окупанти. 36 днів вони тримали в заручниках працівників ЧАЕС, намагаючись забрати в них контроль над станцією. Варвари знищили системи моніторингу, спричинили поширення радіації з навколишніх лісів. І знову працівники станції проявили неабияку мужність та професійність, забезпечили роботу всіх систем «Укриття», вберегли Україну та світ від ядерного лиха.
Щодня над українськими ядерними реакторами пролітають російські ракети, якими прагнуть спричинити якнайбільше жертв серед мирного населення. Хто знає, які людиноненависницькі плани виношуються в кремлі? Рашистська стратегія залякування загрожує новими ядерними катастрофами. Ми знову і знову закликаємо світ діяти, щоб зупинити агресора.
Вічна пам’ять усім, кого нема з нами, бо заплатили найдорожчу ціну за ліквідацію наслідків катастрофи. Усім мужнім людям, які відводили і тепер відводять від світу біду, – міцного здоров’я і благополуччя!  А нам усім і нашій Україні – якнайшвидшої перемоги!