Герої не вмирають! Герої завжди залишаються у наших серцях!

Дата: 04.04.2022 10:00

2-3 квітня 2022 року Білецька громада прощалась зі своїм Героєм Євгеном ДАНИЛКІВИМ, який героїчно віддав своє молоде життя, захищаючи країну і народ від російських загарбників.
Євгена пам’ятатимуть чудовою, світлою людиною, справжнім патріотом. Він пішов на війну за покликом серця і боровся за перемогу до останнього подиху! Світлий спомин про відважного Героя житиме завжди у наших серцях...
Провести в останню путь вірного захисника України й висловити щирі співчуття матері, яка виховала сина – Героя, зібрались його рідні, друзі, колеги, односельчани та жителі усієї громади.
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!
Герої не вмирають! Герої завжди залишаються у наших серцях!