Білецька громада

Рішення сесії сільської ради №1925 «Про затвердження планів діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік»

Дата: 16.03.2022 16:53

Р І Ш Е Н Н Я

09 грудня 2021 року                                                                                                                            №1925

Про затвердження планів діяльності

з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік

Відповідно  до статті 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», сільська  рада

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити План діяльності Білецької сільської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів – рішень сільської ради (додається).

2. План діяльності Білецької сільської ради на 2022 рік, з підготовки проєктів регуляторних актів, оприлюднити на офіційному веб-сайті Білецької сільської ради не пізніше як у десятиденний строк після їх прийняття та підписання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                          Дмитро МАЛИК