Шановні підприємці і жителі Білецької громади!

Дата: 28.02.2022 10:37

Тернопільською обласною військовою адміністрацією прийнято рішення про заборону продажу алкогольних напоїв.
         Заборона поширюється на магазини, кафе, ресторани та усіх, хто розповсюджує спиртні напої на території громади.
          Просимо з розумінням поставитися до такого вимушеного кроку. Адже ворога потрібно бити завзято, але з тверезою головою!
          У цей складний час просимо з розумінням віднестися до всіх рішень і мір.