Шановні жителі громади! Зберігаймо спокій!

Дата: 25.02.2022 10:03

Наші військові ліквідували загрози атак на Тернопільщині!!!
Слава нашим воїнам!
Дякуємо усім за витримку! Україна переможе!
Прохання й надалі бути максимально уважними та оперативно реагувати на сигнали сирен!
Ситуація може змінитись у будь-яку хвилину!
Блокпости стоять на всіх основних в'їздах та виїздах в Тернопіль та райцентри. Усі стратегічні об'єкти краю під охороною.
Виходити на вулицю із мисливською зброєю наразі не потрібно.
Хто бажає долучитися до охорони та хоче допомогти силовикам, може вступати до лав тероборони ЗСУ (звертайтесь в територіальні військкомати).
 Члени громадських формувань, які бажають допомагати силовикам, можуть заступати в спільні наряди по патрулюванню Тернополя та краю. Для цього звертайтеся в територіальні відділи та відділення поліції.
Нагадуємо всім, у разі виявлення підозрілих предметів, пакунків та інших речей, не підходити до них, не оглядати їх, а одразу телефонувати на лінію "102", та 0673532280 начальник поліції району Гаврилюк С.В.

Віримо і підтримуємо наше ЗСУ!