Звернення сільського голови Дмитра Малика до жителів Білецької громади

Дата: 24.02.2022 12:45

Шановні жителі Білецької громади!

Сьогодні, 24 лютого, президент України Володимир Зеленський оголосив про воєнний стан. Запроваджується він по всій території України.
Таке рішення ухвалено у зв'язку з нападом Росії на Україну.

Ворог бомбить наші міста,  веде  активний  наступ танками та живою силою. Але наші військові  дають ворогові гідну відсіч!

Та враховуючи ситуацію яка склалася, прошу усіх зберігати спокій і довіряти тільки офіційній інформації.

Не залишайте домівок без нагальної потреби. Про те, як поводитися під час введення воєнного стану і якими можуть бути обмеження, ще раз ознайомтеся « Про правовий режим воєнного стану».

На випадок вимкнення зв’язку та електроенергії ви отримаєте інформацію з інших джерел. Пам’ятайте: сільська рада працює у штатному режимі!

Якщо побачите на вулицях населених пунктів незнайомих підозрілих осіб, інформуйте поліцію, старостати та сільську раду. Будьте пильними!

Ми повинні пам’ятати – Україна у нас одна, це наша земля, і ми повинні боротися за неї! Віримо в наші ЗСУ,  допомагаймо їм,  молімось за них!

Слава Україні!!!