Привітання Білецького сільського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2021 11:37

Шановні жителі громади!
Від щирого серця вітаю вас із самими довгоочікуваними та світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим!
Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.
Для кожного кроку, який наближує  нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень.
Пам’ятаймо, що добрі справи не завжди даються легко! Тому разом будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити в  кожному куточку нашої Громади  життя жителів таким, про яке мріють люди і якого вони гідні.
Напередодні Нового Року заведено загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай рік прийдешній і різдвяні свята – вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій будуть щасливими для кожного, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, обдарують щедрою долею, міцним здоров’ям, любов’ю і затишком в оселях, принесуть достаток і добробут вашим сім’ям.
Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

З найщирішими вітаннями,
сільський  голова Дмитро Малик