Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі

Дата: 22.12.2021 11:42

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування: Відділ освіти Білецької сільської ради.
2.Місце знаходження: 47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, 19.
3.Код ЄДРПОУ:  43041459
4.Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
5.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Природний газ» (ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо).
6.Дата оголошення: 17 грудня 2021 року.
7.Процедура закупівлі: Переговорна процедура.
8.Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-17-009159-c.
9.Строк поставки товару/надання послуг/виконання робіт: до 31.12.2021 року.
10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівлі:
Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ) – корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск - 760 мм ртутного стовпа і температура - 20° C) і є товарною продукцією.
Якість природного газу, який постачається повинен відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення Технічні умови».
Постачальник повинен забезпечити поставку природного газу до газорозподільної системи Оператора ГРМ, технічні та якісні характеристики якого відповідають нормам діючого на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.
Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.
11. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 148 380,00 грн. (один мільйон сто сорок вісім тисяч триста вісімдесят гривень 00 копійок) з ПДВ.
12. Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі: Ціна природного газу для клієнтів постачальника «останньої надії» вираховується за спеціальною формулою передбаченою пунктом 24 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 року № 809, у редакції постанови Уряду від 25.06.2020 року № 529.
В той же час Постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 року                     № 1102 встановлено, що постачання природного газу з 1 жовтня по 30 листопада 2021 р. здійснюється постачальником «останньої надії» за ціною для бюджетних установ (у значенні Бюджетного кодексу України), закладів охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо) та закладів охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) за ціною, що не може перевищувати 16,8 гривні за 1 куб. метр з урахуванням податку на додану вартість.
Тож, на період з 01.10.2021 року по 30.11.2021 року ціна природного газу за Договором постачання природного газу між постачальником «останньої надії» та Замовником що не може перевищувати 16,8 гривні за 1 куб. метр з урахуванням податку на додану вартість. В той же час, З 1 грудня 2021 року постачальник «останньої надії» здійснює постачання газу в за ціною, розрахованою за формулою,  зазначеною в пункті 24 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії», затвердженого Постановою КМУ № 809 від 30 вересня 2015 року. Ціна публікується на сайті постачальника «останньої надії».