Шановні жителі Білецької громади! Розпочинається проведення акції «Запроси дитину на свята, канікули у родину».

Дата: 13.12.2021 10:27

Проведення акції  передбачає можливість для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування провести свята у родинах, які виявили бажання їх забрати з інтернатного закладу на період  Новорічно-Різдвяних свят та канікул.
Сімей які, виявили бажання долучитися до акції просимо звертатися за детальною інформацією в Білецьку сільську раду за адресою: с.Біла, вул.Молодіжна,19.