До уваги жителів села Великий Глибочок Білецької територіальної громади!

Дата: 08.12.2021 16:01

Білецька сільська рада повідомляє, що у неділю 12 грудня 2021 року о 16:00 у приміщенні Будинку культури села Великий Глибочок за адресою: проспект Тараса Шевченка, 16 відбудеться зустріч із командиром бригади територіальної оборони Тернопільської області підполковником Євгеном Вікторовичем Фоменком щодо розміщення Центру територіальної оборони Збройних сил України на базі корпусів колишньої лікарні у Великому Глибочку.

Зустріч буде проводитись із дотриманням карантинних вимог. Просимо при собі мати засоби індивідуального захисту, паспорт вакцинації або ПЛР тест.