Вітання  працівників та депутатів  Білецької громади з  Днем  місцевого самоврядування.

Дата: 08.12.2021 12:46

07 грудня 2021 року Білецький сільський голова Дмитро Малик, секретар Віталій Когут, начальник Відділу  культури, туризму та охорони культурної спадщини  Роман Винник, учасники художньої самодіяльності громади: народно-аматорський фольклорно обрядовий ансамбль «Білівчанка» клубу с. Біла та солісти будинку культури с. Плотича, подарували свою майстерність всім присутнім і привітали  працівників та депутатів  Білецької громади з  Днем  місцевого самоврядування.