07 грудня 2021 року начальник Міжрегіонального управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Галина МАКАРЕВИЧ відвідала Білецьку сільську раду.

Дата: 07.12.2021 15:40

07 грудня 2021 року начальник Міжрегіонального управління  НАДС  у Чернівецькій,  Івано-Франківській та Тернопільській областях Галина МАКАРЕВИЧ відвідала Білецьку сільську раду та користуючись нагодою, привітала сільського голову Дмитра Малика і працівників Білецької сільської ради з професійним святом, а також вручила ПОДЯКУ Національного Агенства України з питань державної служби, головному спеціалісту з питань персоналу Оксані ПРОКІПЧУК за «сумлінне виконання службових обов’язків».