ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Дата: 01.12.2021 16:03

Білецька сільська  рада  повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

Житловий будинок з господарськими будівлями, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності 72А, с. Івачів Долішній, Тернопільського району Тернопільської області, загальною площею 73,8 м2

Власників зазначеного майна, з підтверджуючими  документами, просимо  звернутися до сільської ради (вул. Молодіжна, 19. с. Біла, Тернопільського району Тернопільської області) з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.