Прохання до жителів Білецької громади!

Дата: 29.11.2021 15:58

З метою забезпечення безперервної роботи усіх видів транспорту, безпеки руху пішоходів та організації своєчасного виконання на території громади  заходів  щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці у зимовий період 2021-2022 р.р., керуючись Рішенням Білецької сільської ради 18сесії VIII скликання від  31.08.2021 №1376 «Про затвердження Правил благоустрою території Білецької сільської ради» просимо:
- утримувати в належному стані об'єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у  власності або користуванні, а також прилеглі до цих об'єктів території ;
- не допускати складування будівельних матеріалів, побутових відходів, зрізаного гілля, залишків рослинності та каміння поза власною земельною ділянкою.

Дякуємо за повагу та розуміння!