ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Дата: 19.11.2021 15:50

Шановні працівники сільського господарства Білецької територіальної громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хліба! Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.
Бажаю всім сільським трудівникам нашої громади міцного здоров’я і людського щастя, хай надалі рясно колосяться врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою  Дмитро Малик

голова Білецької сільської ради