В Західноукраїнському національному університеті відбувся щорічний, традиційний круглий стіл з питань соціальної та професійної адаптації ветеранів війни Тернопільської області.

Дата: 17.11.2021 08:53

Участь у круглому столі на тему: «Напрями співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо соціальної та професійної адаптації ветеранів війни», прийняли Білецький сільський голова Дмитро Малик і заступник начальника Відділу освіти Білецької сільської ради Петро Бабій.

Обговорювали важливість ефективної інтеграції ветеранів війни у суспільне життя, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та сприяння їх зайнятості, надання послуг із соціальної та професійної адаптації ветеранів війни та членів їх сімей, систему навчання ветеранів війни.

Також під час заходу було обговорено важливість таких проєктів, як "Україна-Норвегія", проведення комплексів заходів із соціальної та професійної адаптації ветеранів війни, їх включення до програми економічного та соціального розвитку територіальних громад, план допомоги їхньому працевлаштуванню, організацію у нашій області професійного навчання.