Білецька громада

Шановні жителі Білецької громади!

Дата: 15.11.2021 11:19

Повідомляємо вас, що з 18 листопада по 15 грудня відряджаються на курси підвищення кваліфікації з відривом від виробництва завідувач фельдшерським пунктом села Івачів Долішній Коваль Марія Петрівна, фельдшер села Плотича  Веретянна  Христина Сергіївна і сестра медична амбулаторії ЗПСМ с. В. Глибочок Дубчак Ольга Петрівна.
З 19 листопада по 12 грудня перебуватиме у щорічній основній відпустці завідувач фельдшерським пунктом села Чистилів  Древінська  Галина Василівна.
Також з 15 листопада по 24 листопада перебуватиме у щорічній основній відпустці відповідальна за вакцинацію в селах - Мшанець, Дітківці, Хомівка, головна медична сестра  КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білецької сільської ради Романів Галина Петрівна.

З питань надання медичної допомоги просимо звертатися безпосередньо до свого сімейного лікаря!