Сьогодні 5 листопада  відбулося засідання по вакцинації населення

Дата: 05.11.2021 15:10

Сьогодні 5 листопада  відбулося друге виїзне засідання робочої групи в складі: заступників голови ОДА -  Михайла Гапули та Ігора Гайдука, та заступниці директора департаменту - начальниці управління цифрової інфраструктури, комунікацій та зв’язку Лесі Серетної.

Основним питанням засідання – вакцинація населення.
З метою зменшення рівню розповсюдження вірусу імунітет повинен бути у 75-80% населення, що забезпечить мінімізацію ризику передачі вірусу. Саме такий показник дозволить нам усім жити  за звичним ритмом життя без карантинних обмежень.

Ризик поширення даної інфекції дуже високий серед організованих колективів, що робить їх приорітетною групою населення для проведення вакцинації. Таким чином, вакцинація особового складу допоможе унеможливити поширення вірусу.

Будь яка участь у міжнародних навчаннях, робочих поїздках за кордон потребує максимальної підготовки, зокрема і підготовки імунітету до можливих інфекцій.

Та головне пам’ятати, що запобігти хворобі простіше, ніж її лікувати.