Вітаємо працівників «Центру надання соціальних послуг Білецької сільської ради» із професійним  святом!

Дата: 05.11.2021 16:37

У першу неділю листопада традиційно відзначається День працівника соціальної сфери, внесений у календар професійних свят указом Президента України у 1999 році.
Наше життя проходить в колективі й обумовлене впливом соціального оточення. Тому, опинившись у складних життєвих обставинах, людина розраховує не лише на власні сили, а й на допомогу близьких, громади, держави.
Соціальна робота є складним процесом. Вона вимагає наявності професійної підготовки і таких особистих якостей, як здатність співчувати та розділяти біль іншого. Соціальний працівник повинен вміти спілкуватися та надавати допомогу, оцінювати потреби і представляти інтереси людини, яка опинилась у скрутному становищі, сприяти відновленню нею ресурсів для вирішення наявних проблем.
Натхнення, сил і здоров’я вам! Нехай любов та доброта наповнюють ваші серця. У вас є нескінченна кількість причин бути щасливими. Адже ваша справа, через буденні рішення і вчинки, робить свій внесок у покращення життя людей, перетворення України в державу загального добробуту і процвітання!