Білецька громада

Державна Податкова Служба України Головне Управління ДПС у Тернопільській області

Дата: 01.11.2021 12:29

Повідомляємо, що на офіційному вебпорталі ДПС України (https://tax.gov.ua) за посиланням: Головна/Відкриті дані/ щомісячно оприлюднюється Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.
     З метою залучення додаткових резервів  надходжень до місцевих бюджетів та вжиття заходів щодо скорочення кількості фізичних осіб, що допустили податковий борг, просимо довести до відома платників податків Білецької територіальної громади можливість проведення перевірки сумлінності у сплаті податків на офіційному вебпорталі ДПС.
     Окрім цього, платники податків Білецької територіальної громади можуть звернутися до Центру обслуговування платників Тернопільської державної податкової інспекції за адресою: м. Тернопіль, вул., Білецька, 1, для проведення звірки про стан розрахунків з бюджетом за податками та зборами.