Про стан з пожежами на території Білецької сільської ради

Дата: 28.10.2021 15:18

На території Білецької сільської ради за 9-ть місяці 2021 року виникло  13 пожеж, проти 31 за аналогічний період минулого року, що становить зменшення на 58%. Вогнем знищено (пошкоджено) 4 будівлі та споруди житлового сектору та 1 виробничу будівлю. Прямі матеріальні збитки від пожеж становлять 171 тис. грн, побічні 1 млн 141 тис. грн. На пожежах, або внаслідок них загиблих та травмованих  не виявлено.
Найбільше пожеж виникло на території села Біла.
Основними причинами зареєстрованих пожеж стали:
необережне поводження з вогнем(в т.ч. при курінні)-9;
порушення правил монтажу та експлуатації електрообладнання-2;
-інші-2.
В житловому секторі сталося 4 пожежі, що становить 30,76% від їх загальної кількості. У 2021 році на об’єктах підконтрольних органам державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки виникла 1 пожежа, за аналогічний період 2020 року 0.
Протягом 2021 року пожежно-рятувальними підрозділами, на території Білецької ТГ, врятовано на пожежах 3 будівлі та споруди, а також інших матеріальних цінностей на суму понад 1 млн 240тис.грн.