ПРИВІТАННЯ БІЛЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ДМИТРА МАЛИКА ІЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ.

Дата: 14.10.2021 06:47

Дорогі жителі Білецької територіальної громади! Прийміть щирі вітання  із Днем захисників і захисниць  України, Днем Українського козацтва і зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Це  справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства.

Це свято кожного,  хто, в той чи інший час, віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм  справі захисту  нашої  Держави.

Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але, разом з тим, скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів і дочок України.

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть на варті в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Вкраїну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з Вами буде правда і перемога, задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Зичу  здоров'я, добра, щастя, злагоди  Вам та Вашим родинам.

Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою,

сільський голова                                                                                      Дмитро Малик