Оголошення про засідання Постійної комісії питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі

Дата: 08.10.2021 10:23

12 жовтня 2021 року о 15:00 годині

у приміщенні адміністративного будинку за адресою: с.Біла вул. Молодіжна, 19

відбудеться засідання

Постійної комісії  питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного  розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності,

благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, засідання постійної комісії Білецької сільської ради відбудеться за відсутності запрошених та представників громадськості.

Для реалізації принципу гласності Білецької сільської ради буде забезпечено онлайн-трансляцію засідання постійної комісії на офіційному сайті Білецької сільської ради та каналі YouTube.