Всеукраїнський день бібліотек.

Дата: 30.09.2021 13:58

Сьогодні Білецький сільський голова Дмитро Малик і начальник Відділу  культури, туризму та охорони культурної спадщини Роман Винник привітали бібліотекарів Білецької громади з Всеукраїнським  днем бібліотек.

Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас з Днем бібліотек. Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.