Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі

Дата: 17.09.2021 12:45

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування: Відділ освіти Білецької сільської ради.
2.Місце знаходження: 47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, 19.
3.Код ЄДРПОУ:  43041459
4.Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
5.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Капітальний ремонт частини приміщень їдальні Великоглибочецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ярослава Стецька за адресою: с. Великий Глибочок, вул. Грушевського, 5 Тернопільського району, Тернопільської області» (Код ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація).
6.Дата оголошення: 13 вересня 2021 року.
7.Процедура закупівлі: Спрощена/Допорогова закупівля.
8.Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-13-004131-b.
9.Строк поставки товару/надання послуг/виконання робіт: до 31.12.2021 року.
10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівлі: Роботи  і матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання повинні відповідати державним стандартам, будівельним нормам, розробленій та затвердженій в установленому порядку проектно-кошторисні документації, відповідно до технічних вимог Додатку 2 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі .
11. Очікувана вартість предмета закупівлі: 964 630,00 грн. (дев’ятсот шістдесят чотири тисячі шістсот тридцять гривень 00 копійок) з ПДВ.
12. Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі: Визначена у відповідності до: Очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 „Правила визначення вартості будівництва”, прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Дана норма закріплена у наказі Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 „Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі”, який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України „Про публічні закупівлі”.