Білецька громада

Робоча нарада з питань запобігання кримінальних правопорушень щодо літніх людей які проживають на території Білецької територіальної громади.

Дата: 15.09.2021 16:16

09 вересня 2021 року за участі заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Білецької сільської ради Андрія Кундрата, старшого дільничного офіцера поліції Тернопільського районного відділення поліції Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області Юрія Яржемського та директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради Едуарда Грішина, проведено робочу нараду із соціальними робітниками та фахівцем із соціальної роботи  комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради.

Під час проведення наради розглянуто питання  посилення роботи з запобігання  кримінальним правопорушенням щодо літніх людей. Обговорено алгоритм дій спрямований на швидке своєчасне реагування всіх відповідних служб та органу місцевого самоврядування на випадки шахрайства щодо осіб даної категорії.

Також обговорено питання соціальної роботи із сім’ями які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини, своєчасного інформування поліції

щодо випадків насильства в сім’ї та випадків насильства щодо дітей.