Перший дзвоник в школах Білецької територіальної громади

Дата: 01.09.2021 23:06

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день, незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
     Урочисто та з патріотичним настроєм  пройшло свято Першого дзвоника в школах Білецької територіальної громади, новий 2021-2022 навчальний рік розпочався.
    Тож нехай цей рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!