Білецька громада

Шановна громадо!

Дата: 22.08.2021 10:31

Щиро вітаю вас із величними святами нашої державності 30-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!
   Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії – створення незалежної та процвітаючої держави.
   Тож нехай ці свята і надалі будуть могутніми стимулами для нашої плідної, натхненої праці заради миру і добробуту України. А суспільна злагода, єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України стануть запорукою державотворчого успіху.
   Вірю у те, що кожне з наших сердець наповнене почуттям гордості за рідний край, поваги до Української держави та її символів.
   Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя і затишку у ваших родинах, єднання заради досягнення найзаповітнішого для всіх нас процвітання України!

З повагою Білецький сільський голова Дмитро МАЛИК