Оголошення про засідання постійної комісії Білецької сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам‘яток історичного середовища та благоустрою

Дата: 09.08.2021 12:16

10 серпня 2021 року о 11:00 годині

у приміщенні адміністративного будинку за адресою: с.Біла вул. Молодіжна, 19

відбудеться засідання постійної комісії Білецької сільської ради

з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам‘яток історичного серидовища та благоустрою.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, засідання постійної комісії Білецької сільської ради відбудеться за відсутності запрошених та представників громадськості.

Для реалізації принципу гласності Білецької сільської ради буде забезпечено онлайн-трансляцію засідання постійної комісії на офіційному сайті Білецької сільської ради та каналі YouTube.