ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дата: 29.07.2021 15:41

Про участь у Всеукраїнському культурно-освітньому марафоні «Наша незалежність»

У рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України Міністерство розвитку громад та територій України ініціювало проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».
Його мета –забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, знакових для становлення незалежності  України та притаманних для окремого регіону.
Основними учасниками естафети є обласні державні адміністрації. Водночас, до акції можуть долучатися територіальні громади, поширюючи, з 10 по 24 серпня 2021 року, на своїх офіційних Інтернет-ресурсах власні тематичні матеріали з використанням хештегів #Наша_незалежність та #Марафон_30.
Пропонуємо скористатися такою можливістю та зробити свій внесок у проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».