СВЯТКУВАННЯ ДНЯ БІЛЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.07.2021 14:40
Кількість переглядів: 1920

25 липня 2021 р. Білецька об’єднана територіальна громада відзначала свою третю річницю створення – День Білецької  Громади.  Програмою заходу було передбачено святковий концерт учасників аматорів та творчих колективів Білецької територіальної  громади, виступ заслужених артистів України Володимира Вермінського та Павла Доскоча, танцювальна програма гурту «ЧОТИРИ КОРОЛІ»  м.Теребовля,  турнір з міні- футболу, спортивна естафета.  Організація свята,  покладена на відділ культури, туризму та охорони  культурної  спадщини  Білецької  сільської  ради та його  керівника Романа Винника,  пройшла на високому рівні.
    За доброю християнською  традицією,  кожна  важлива справа у Білецькій  сільській  громаді розпочинається з молитви.  Святковий захід розпочали із благословення священників із сіл громади.  Білецький сільський голова   Дмитро Малик   висловив слова вдячності всім хто долучився до створення громади і зараз працює над її розвитком, а також  запевнив,  що робить та робитиме усе можливе для кращого майбутнього і подальшого  розвитку  Білецької громади.

Приїхали привітати представники від  Підгороднянської  громади,  Байковецької громади, Галайко Андрій Васильович голова Великоберезовицької громади, голова Тернопільської районної ради Козорог Віктор Віталійович.
   Також вітання з Днем громади передав народний депутат України Іван Адамович Чайківський яке зачитав Вермінський Володимир Євгенович депутат обласної ради.
   В концертній програмі виступив ансамбль народної музики «Музики»  м.Тернопіль.
Під керівництвом Богдани Петришин відбулося надзвичайне Велике танцювальне шоу, де участь взяли понад 100 учасників зі всієї  громади.

Білецька громада багата мистецькими талантами. Так, перед учасниками заходу виступили: народний аматорський хор «Галичина» будинку культури с. Мшанець під керуванням заслуженого працівника культури України Михайла М’якуша «Привітальна»;  дует у складі Каміли Душенько та Юлії Хороз ; танцювальний колектив Drive будинку культури с.Ігровиця з піснею «Добрий ранок Україно»; Аліна Кравчук та Уляна Качан клубу с.Чистилів потішили нас танцем «Весняночка»; солістка будинку культури с.Плотича  Мудик  Уляна «Ой увишневому саду»; чудові інструментальні композиції Jeff Buckley – Hallelujah та LuisFonsi&DaddyYankee – DESPASITO нам подарував  дует у складі Святослава та Валерія Ткачуків; « І тільки сниться пісня солов’їна» виконала солістка будинку культури с. Мшанець ;  юнацько-аматорський колектив «Співаночки» с. Івачів Горішній з піснями «Село Моє» і «Мій рідний край»; «Заграва» яку виконала директор будинку культури с.Ігровиця Юлія Чупик; Катерина Фаїна солістка клубу с.Чистилів подарувала  пісню «Долиною туман»; дует у складі Вероніки та Руслани Сороки клубу с.Чистилів виконали пісню «Навіки твоя»; квінтет клубу с.Івачів  Долішній з піснями «Де наша слава?» і  «Будьмо , будьмо…»; «Наша доля» і «Моя родина» виконав дует клубу с.Хомівка у складі Андрусишина Володимира та Гирика Володимира; «Теплий літній дощ» солістка будинку культури с.Ігровиця  Юлія Карпик; народний аматорський фольклорний ансамбль «Білівчанка»  клубу  с.Біла  «Привітальна» і «Село моє»; « Тече Вода»  Світлана Маленька солістка будинку культури с.Плотича; ансамбль «Дивограй» клубу с.Дітківці  «Мир над Україною» та «Карпати»; дует «Окрилені» будинку культури с.Плотича« Ой пішла я понад лугом»; і чудова авторська пісня «Жива» від  директора будинку культури с.Плотича Діана Мельниченко. Ведучою програми була учасниця Народного аматорського театру БК с. В Глибочок Христина Вітвіцька.
  Своїми чудовими піснями нас вітали народні артисти України Володимир Вермінський  та Павло Доскоча. Завершився захід чудовою танцювальна програмою гурту «ЧОТИРИ КОРОЛІ».
Крім  концертної  програми,  кожен  із  присутніх на святкуванні  зміг  знайти  щось  цікаве  для себе. Наймолодші  гості брали участь у конкурсах, відвідували  гірки,  батути,  куштували солодку вату.
Білецька сільська рада висловлює вдячність усім небайдужим мешканцям ОТГ, які прийняли участь у організації заходу, або ж стали його вдячними учасниками і глядачами!

фото Роман Жаровський тут

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ