Білецька громада

Рішення сесії сільської ради №1177 «Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2321 га в с. Біла, вул. Бродівська бічна, 11, Тернопільського району, Тернопільської області гр. Бутрину Андрію Дмитровичу»

Дата: 21.07.2021 10:23

РІШЕННЯ

Від “_14_”__07___2021 р.                                                                                                            №1177

Керуючись пунктом 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; ст. ст. 12, 127, п.2, п.3 ст. 128, абз.1 п. 2 ст. 134  Земельного кодексу України; розглянувши заяву гр. Бутрина Андрія Дмитровича щодо надання дозволу на викуп земельної ділянки в с. Біла, вул. Бродівська бічна, 11, Тернопільського району, Тернопільської області та документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Бутрину Андрію Дмитровичу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу (12.11) (для обслуговування будівлі автосервісу з адміністративно-складськими приміщеннями) в с. Біла, вул. Бродівська бічна, 11, Тернопільського району, Тернопільської області кадастровий номер 6125280700:02:001:0607, площею 0,2321 га.

2. Виготовлений звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки подати на затвердження сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології та охорони навколишнього природного середовища.

Сільський голова                                                                                             Дмитро МАЛИК