НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ - ГОЛОВНА ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 01.07.2021 10:07

З метою надходження коштів, які будуть сприяти розвитку громади, Відділом земельних відносин, архітектури та містобудування, організовано розробку технічної документації нормативно-грошової оцінки населених пунктів громади: с. Біла,  с. Чистилів, села Івачів Горішній і Івачів Долішній, с. Мшанець, с. Хомівка і с. Дітківці.

Також проводиться інвентаризація земель сільськогосподарського призначення, з метою продажу права оренди цих земельних ділянок на аукціон, що дасть змогу залучити кошти до місцевого бюджету.

В селах Мшанець, Дітківці, Ігровиця визначено земельні ділянки для продажу права оренди на аукціоні. Це потрібно для того, щоб раціонально і прозоро використовувати наші земельні ресурси та поповнювати бюджет нашої громади.