Рішення сесії сільської ради №1135 «Про затвердження Положення про оренду комунальної майна Білецької сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

Дата: 30.06.2021 14:17

Р І Ш Е Н Н Я № 1135

14 червня 2021 року

Про затвердження Положення про

оренду комунальної майна Білецької сільської

територіальної громади та забезпечення

відносин у сфері оренди комунального майна

З метою раціонального, економного та ефективного управління ресурсами територіальної громади, для врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності, керуючись ст.143 Конституції України, ст.ст. 24, 75-781, Господарського кодексу України, ст.ст. 169, 172, 182, 327 Цивільного кодексу України, ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» № 157-IX від 03.10.2019, постановою КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03.06.2020 № 483, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про оренду комунального майна Білецької сільської територіальної громади що додається.
2.Затвердити Інформація про потенційний об’єкт оренди (додаток 1).
3.Затвердити Порядок розподілу орендної плати за користування комунальним майном (додаток 2).
4.Затвердити Звіт про здійснення періодичного контролю об’єкта оренди (додаток 3).
5.Затвердити Примірний договір оренди нерухомого майна  (додаток 4).
6.Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів довести це рішення до відома виконавчих органів Білецької сільської ради та керівників юридичних осіб, на балансі яких знаходиться майно Білецької сільської територіальної громади та засновником яких є Білецька сільська рада та забезпечити виконання цього рішення вказаними підрозділами, комунальними підприємствами, установами та організаціями.
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                      Дмитро МАЛИК