Рішення сесії сільської ради №1155 «Про затвердження проєктної документації по об’єкту «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж в с. Великий Глибочок об’єднаної Білецької територіальної громади»»

Дата: 30.06.2021 14:09

Р І Ш Е Н Н Я № 1155

14 червня 2021 року

Про затвердження проєктної

документації по об’єкту

«Реконструкція очисних споруд

та каналізаційних мереж в с. Великий Глибочок

об’єднаної Білецької територіальної громади»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення дотримання норм екологічної безпеки та вимог природоохоронного законодавства, Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проєктну документацію (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року №560) по об’єкту «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж в с. Великий Глибочок Білецької об’єднаної територіальної громади».

2. Надати згоду на співфінансування з місцевого бюджету у обсязі 10% від загальної кошторисної вартості.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова                                                                              Дмитро МАЛИК