Білецька громада

18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора

Дата: 18.06.2021 11:40

З нагоди свята Білецький сільський голова Дмитро Малик привітав дільничих інспекторів громади Юрія Яжемського і Віталія Шегеру, подякував за сумлінну службу, побажав міцного здоров’я, мужності та високих професійних здобутків.
   Основою суспільного життя кожної нації є закон і право. Тому роль та значення роботи дільничих інспекторів у справі охорони порядку та попередження його порушень переоцінити важко.
   Професійність, відповідальність, комунікабельність, яка притаманна людям цієї нелегкої професії, допомагають ефективно забезпечувати мир та спокій на теренах громади, сприяють попередженню та розкриттю злочинів.
    Дякуємо Вам за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.
   Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру та успіхів у благородній справі захисту ідеалів верховенства закону. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи.