Робочий виїзд  в населені пункти Білецької громади

Дата: 17.06.2021 10:31

16 червня  відбувся робочий виїзд  в населені пункти Білецької громади с. Чистилів та с. Біла щодо: благоустрою території амбулаторії села Біла, облаштування пандусів в ФАП Чистилів, можливого капітального ремонту та реконструкції будівель комунальної власності.
   На місце виїхали: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Білецької сільської ради Андрій Кундрат, начальник житлово-комунального господарського та благоустрою Олег Бридун, начальник відділу  культури, туризму та охорони культурної спадщини Роман Винник і директор КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Білецької сільської ради Ольга Хіночек.