Рішення сесії сільської ради №700 «Про внесення змін до бюджету Білецької сільської ради на 2021рік»

Дата: 08.06.2021 15:42

РІШЕННЯ №700

Від  01 квітня 2021року.

Про внесення змін до бюджету

Білецької сільської ради на 2021рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи пропозиції постійної комісії з питань бюджету ,фінансів, планування соціально-економічного розвитку ,житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Білецька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Збільшити обсяг видатків загального фонду Білецького сільського бюджету на 2021 рік за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2021року у сумі 10 000,00грн.( десять тисяч грн.), а саме:

За головним  розпорядником коштів:

КПКВ-3719770 « Інші субвенції з місцевого бюджету».
Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів

(Комунальне некомерційне  підприємство «Зборівський ЦПМСД »)                                10 000,00 грн.

2.На виконання листа департаменту фінансів від 18.03.2021р.№1.1-17/398 « Щодо перевірки рішень сільської ради про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік » внести зміни в рішення №545 від 10.02.2021року «Про Білецький сільський  бюджет на 2021рік та з метою приведення рішень сільської ради у відповідність до вимог бюджетного законодавства викласти в новій редакції :

2.1 Затвердити  перерозподіл  коштів в межах загального обсягу видатків  Білецького сільського бюджету на 2021 рік між головними  розпорядниками  коштів по загальному фонду, а саме:

Зменшити :

Фінансовий відділ Білецької сільської ради :

КПКВ-3719800 -«Субвенція з місцевого бюджету державному бюжету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів»

260 135,00грн.  Збільшити:

Білецька сільська рада

КПКВ-0112152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я»
Капітальні трансферти підприємствам(установам, організаціям)

(КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради.)

260 135,00грн.

2.2 Затвердити  перерозподіл  коштів в межах загального обсягу видатків  Білецького сільського бюджету на 2021 рік між головними  розпорядниками  коштів по загальному фонду(за рахунок вільних залишків коштів Білецького сільського бюджету станом на 01.01.2021року), а саме:

Зменшити:

Білецька сільська рада

КПКВ-0112152- «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я»
Капітальні трансферти підприємствам(установам, організаціям)

(КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької сільської ради.)

Збільшити :

Фінансовий відділ Білецької сільської ради :

КПКВ-3719800-«Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів ».

260 135,00грн.

3.В додатку 3 до рішення сесії Білецької сільської ради №545 від 10 лютого 2021року код бюджету 19315200000 та найменування бюджету отримувача коштів Тернопільський районний бюджет замінити на код бюджету 99000000000 та найменування бюджету Державний бюджет.

4.Додаток №1 є невід’ємною частиною цього рішення.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Білецької сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою, транспорту, регуляторної політики, підприємництва та торгівлі.

Сільський голова:                                                                     Дмитро МАЛИК