До уваги пенсіонерів громади!Сьогодні 02.06.2021р.!

Дата: 02.06.2021 08:53

В приміщенні сільської ради за адресою: с.Біла вул.Молодіжна 19,  з 10:00 до 13:00 для пенсіонерів громади відбудеться зустріч з представниками Головного управління Пенсійного фонду України з Тернопільської області та працівниками банківських установ з можливістю відкриття банківських рахунків та оформлення банківських карток для отримання пенсійних виплат.

Для відкриття банківських рахунків необхідна наявність паспорта, ідентифікаційного податкового номера та мобільного телефону.